KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17211008

nr 1721 1008

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Skymning, Blandteknik, bildmått: 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 54x63. Signerad

måndag 1 september 2025
kl 18:42:25

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson